Treść tylko dla pełnoletnich

Kolejna strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich. Jeśli chcesz do niej dotrzeć, wybierz niżej odpowiedni przycisk!

Siatkarz wygrywa na inaugurację z Tęczą Sędziszów Małopolski

GK
Inauguracyjny pojedynek turnieju finałowego o awans do II ligi siatkarze Dolmatu rozstrzygnęli na swoją korzyść wygrywając z Tęczą Sędziszów Małopolski 3:1 fot. Grzegorz Kijakowski
Za nami pierwszy mecz otwarcia w finałowym turnieju kwalifikacyjnym o awans do II ligi

W inaugurującym finałowy turniej o awans do II ligi meczu gospodarze Dolmat Siatkarz Oleśnica pokonali UKS Tęczę Sędziszów Małopolski 3:1. Pierwszego seta podopieczni Sławomira Kudłaczewskiego wygrali 29:27. Drugiego również rozstrzygnęli na swoją korzyść wygrywając 25:23. W trzeciej partii to goście byli górą wygrywając 18:25. W czwartym secie Dolmat dość szybko uzyskał sporą przewagę (w pewnym momencie wynosiła ona już sześć punktów) i dowiózł ją do końca pokonując UKS 25:20.

W drugim dzisiejszym meczu MKS Warszawa pokonał pewnie Cocon Olesno 3:0.

W sobotę rywalizacja siatkarzy przenosi się do Dobroszyc. Dolmat o godz. 16.30 zmierzy się z Coconem Olesno, a Tęcza zagra z MKS-em MDK Warszawa.

W niedzielę rozgrywki ponownie wracają do Oleśnicy. W samo południe w hali MOKiS-u Olesno stanie naprzeciw Tęczy, a Dolmat zagra z MKS-em Warszawa.