Siatkarz Bierutów nie zwalnia tempa w trzeciej lidze

Kolejne dwie wygrane Bierutowa

Następne dwa pewne zwycięstwa mają na swoim koncie siatkarze z Bierutowa. Najpierw z tarczą wrócili ze Żmigrodu, gdzie pokonali tamtejszy Ogień.
Pierwszy set padł łupem gości 25:19. Na długo w pamięci rywali zapadnie set numer dwa, w którym Siatkarz rozgromił gospodarzy do zaledwie 6! Niespodziewane potkanięcie zdarzyło się w trzeciej partii, przegranej do 23, ale czwarta okazała się już formalnością. Bierutów rozbił żmigrodzian do 12 i wygrał 3:1.
A w miniony weekend Sławomir Kudłaczewski i jego team triumfowali przed własną publicznością, po raz drugi ogrywając Rośka Syców. Od samego początku spotkania gospodarze wypracowywali sobie przewagę, a jej efektem była wysoka wygrana w pierwszym secie 25:14. Druga partia była już nieco bardziej emocjonująca, ale nadal bezdyskusyjnie lepsi byli zawodnicy Siatkarza, wygrywając do 20. Najbardziej emocjonujący był trzeci set. W jego początkowej fazie na prowadzeniu 6:3 byli goście z Sycowa, ale z każdą kolejną akcją bierutowianie zmniejszali swoją stratę, aż w końcu przechylili szalę zwycięstwa na swoją stronę, pokonując Rośka 25:19.
Następne dwa mecze Siatkarz również zagra w Bierutowie. 28 listopada o 17 podejmie Pogoń Góra, a 5 grudnia o tej samej godzinie stanie przed szansą rewanżu na Ziemi Milickiej Milicz. a

Siatkarz Bierutów - Rosiek Syców 3:0
Siatkarz: Patykiewicz, Bogucki, Materek, Dutkiewicz, Serek, Siezieniewski, Warcholiński, Mucha, Marzec, Grzelak, Kudłaczewski.