Piłkarska klasa B: Lider tabeli wygrał w Bystrem po golu w samej końcówce

Tym razem trzy punkty zostały w Poniatowicach
Tym razem trzy punkty zostały w Poniatowicach fot. Grzegorz Kijakowski
Męczarnie Dobroszowa w Bystrem, Poniatowice pokonały Borowiankę

Ze zwycięstwa cieszyły się Poniatowice, które podejmowały Borowiankę Borowa. Już w 9. minucie worek z bramkami rozwiązał Tomasza Kapka, który niedługo później podwyższył stan na 2:0. Jeszcze przed przerwą trzeciego gola dla gospodarzy zdobył Paweł Kotwa. Kwadrans po zmianie stron goście odpowiedzieli za sprawą Dawida Mygi, ale szybko przyszła też riposta Poniatowic. Na listę strzelców wpisał się Dariusz Tabaczuk. W doliczonym czasie gry rozmiary porażki do 2:4 zmniejszył Marcin Paczkowski.
Dzielnie czoła liderowi stawiali zawodnicy Bystrego, którzy podejmowali KS Dobroszów. Jeszcze w 88. minucie było 0:0. Wtedy drugą żółtą, a w konsekwencji czerwoną kartkę obejrzał Michał Karaś. A po rzucie wolnym z jego przewinienia padł gol głową Roberta Górskiego, który dał zwycięstwo gościom z Dobroszowa.