Masz zdjęcie do tego tematu?

Wyślij
W ciągu trzech dni policjanci powiatu oleśnickiego zatrzymali ośmiu kierujących, którzy prowadzili swój pojazd pod wpływem alkoholu. Wśród zatrzymanych był jeden rowerzysta, jeden motocyklista oraz sześciu kierujących samochodami.

Wśród zatrzymanych kierujących samochodem znalazł się 64-letni mieszkaniec gminy Syców, którego policjanci zatrzymali w piątek wieczorem. Po przebadaniu na zawartość alkoholu okazało się, że miał w swoim organizmie blisko dwa promile.

Podczas minionego weekendu funkcjonariusze Ruchu Drogowego oleśnickiej policji zatrzymali 15 dowodów rejestracyjnych kontrolowanych pojazdów. Zły stan techniczny pojazdu oraz brak badań technicznych to główne przyczyny zatrzymania przez policjantów dowodu rejestracyjnego.

Komentarze (0)

Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w regulaminie. Dodając komentarz akceptujesz regulamin.

Zaloguj się / Zarejestruj się!

Brak komentarzy. Możesz być pierwszy!