W oleśnickich parafiach ruszyła sprzedaż świątecznych opłatków. Proboszczowie poinformowali, na co zostaną przeznaczone pieniądze z ich sprzedaży.

Masz zdjęcie do tego tematu?

Wyślij
W kościele Najświętszej Maryi Panny Matki Miłosierdzia opłatek wigilijny można nabywać po niedzielnych mszach u sióstr Felicjanek oraz w dni powszednie po mszy św. o godz. 18, a także w kancelarii w godzinach urzędowania. Pieniądze z ich sprzedaży zostaną przeznaczone na ogrzewanie kościoła.

Z kolei w bazylice mniejszej opłatki są rozprowadzane w kancelarii i w kościele – codziennie po roratach, a w niedzielę po mszach w kaplicy różańcowej. - Pieniądze będą przeznaczone na koszty monitoringu w bazylice i na nowy konfesjonał - informują księża z kościoła św. Jana.

Inaczej sytuacja wygląda w parafii Matki Bożej Fatimskiej. Tam opłatki dostarczać będą do domów parafian (8 i 9 grudnia) upoważnione przez ks. Jana Kudlika osoby.
Ofiary złożone za opłatki będą przeznaczone na budowę kościoła.

Komentarze (0)

Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w regulaminie. Dodając komentarz akceptujesz regulamin.

Zaloguj się / Zarejestruj się!

Brak komentarzy. Możesz być pierwszy!