Juniorzy młodsi MKS-u nie zwalniają tempa!

Juniorzy młodsi Pogoni Oleśnica odnieśli siódme zwycięstwo w siódmym meczu w klasie okręgowej.

Tym razem pokonali 2:0 MKP Wołów, a obie bramki strzelił Maciej Podkowiński. –Nasza dominacja w pierwszej części nie została udokumentowana bramką. W drugiej połowie zdecydowanie przyspieszyliśmy grę. Po jednej z akcji faulowany w polu karnym był Burzyński, a karnego trafił Podkowiński. Po kilku minutach znów Podkowiński decyduje się na uderzenie, a piłka po rykoszecie wpadła do bramki. - relajonuje trener Marcin Jurasik.

Pogoń Oleśnica - MKP Wołów 2:0 (0:0)

Pogoń: Świątek – Ryło, Michał Surma, Maciej Surma, Danielak, Pietrzak (73.Fąfara), Moskiewicz (41.Kruszyński), Podkowiński (75.Urbański), Burzyński, Dużyński (30.Ciszewski), Antosiewicz (66.Wierzchowski).

W lidze dolnośląskiej znów zapunktowała starsza grupa. Tym razem zremisowała 1:1 z Chrobrym Głogów. Punkt jest tym cenniejszy, że spotkanie długo układało się nie po myśli podopiecznych trenera Mariusza Kartochy. Od 23. minuty Pogoń musiała radzić sobie w „dziesiątkę”. Czerwoną kartkę za akcję ratunkową otrzymał Dawid Świder. Kiedy wydawało się, że pierwsza połowa zakończy się bezbramkowo goście zdołali objąć prowadzenie. Wyrównujące trafienie zanotował Dawid Król.

Pogoń Oleśnica - Chrobry Głogów 1:1 (0:1)
Pogoń: Kubiszyn – Przybytek, Świder, Olszowy, Wierzchowski (71.Makówka), Świerczyński, Krajewski (78.Dzięcioł), Kryczka, Grzelak (51.Kruszyński), Holak (46.Król), Rydz.