Hokejowy wynik i bezbramkowy remis juniorów Pogoni Oleśnica

Znów w roli zwycięzców schodzili z boiska juniorzy młodsi Pogoni Oleśnica. W Trzebnicy, gdzie podejmowała ich tamtejsza Polonia, doszło do prawdziwej kanonady. Rozpoczęli ją gospodarze, po dwóch golach Jakuba Czernastka prowadząc w 27. minucie 2:0. Minutę później odpowiedział Patryk Moskiewicz, a po kolejnych pięciu minutach było już 3:2 dla MKS-u, bo trafili Adam Ciszewski i Rafał Burzyński. Z prowadzenia goście cieszyli się dwie minuty – wyrównał Karol Łoposzko. Zaraz po przerwie na 4:3 dla oleśniczan strzelił Maciej Dużyński. Kolejne ciosy znów wyprowadziła Pogoń. Po bramkach Burzyńskiego, Antosiewicza oraz Moskiewicza pewne było, że wygranej nikt już Oleśnicy nie odbierze. Polonia zmniejszyła jeszcze rozmiar przegranej za sprawą Piotra Mielnika, ale z wygranej 7:4 cieszył się oleśnicki MKS. Jesień młodsza grupa zakończy domowym meczem z Liderem Borów.
Kolejny punkt w lidze dolnośląskiej dopisali do swojego konta juniorzy starsi Mariusza Kartochy. W sobotę na Brzozowej podejmowali trzecie w tabeli Zagłębie II Lubin. Mecz z wyżej notowanym rywalem zakończył się bezbramkowym remisem. W ostatniej jesiennej kolejce LDJ Pogoń miała pojechać do Oławy, lecz z powodu złego stanu boiska mecz odbędzie się prawdopodobnie dopiero wiosną.