Siatkarz przegrywa w finale

Grzegorz Kijakowski
w decydującym meczu o awans do II ligi siatkarze z Warszawy pokonali Dolmat 3:2. fot. Grzegorz Kijakowski
Dolmat Siatkarz Oleśnica nie sprostał MKS-owi MDK Warszawa i przegrał w tie-breaku 2:3

W finałowym meczu zamykającym turniej kwalifikacyjny o awans do II ligi podopieczni Sławomira Kudłaczewskiego ulegli MKS-owi MDK Warszawa 2:3.
Finałowe spotkanie mogło się podobać zgromadzonej w hali MOKiS-u oleśnckiej publiczności. Po pierwszym secie oleśniczanie przegrywali 0:1, ale w dwóch kolejnych partiach potrafili przechylić szalę zwycięstwa na swoją korzyść. W secie numer cztery Bartek Andruszko i spółka też zagrali nieźle, ale w końcówce więcej szczęścia mieli warszawiacy. W tie-breaku gospodarze opadli chyba z sił i po emocjonującym meczu musieli uznać wyższość gości przegrywając 15:9, a w całym meczu 2:3. Tym samym awans do II ligi wywalczył zespół z Warszawy.