Dziewczyny z charakterem! Sukces odrobił w Oławie stratę dwóch goli

Dla drużyny z Oleśnicy był to drugi remis w sezonie
Dla drużyny z Oleśnicy był to drugi remis w sezonie fot. Bartek Michalak
ŻAP zremisowała na wyjeździe mecz z KS-em Oława

Pechowa dla oleśniczanek okazała się 13. minuta, w której na prowadzenie 1:0 wyszła ekipa gospodarzy. Tuż przed przerwą sytuacja skomplikowała się jeszcze bardziej, bo rywalki podwyższyły na 2:0. Jednak już kilka minut po zmianie stron podopieczne trenera Maciejewskiego zdobyły bramkę kontaktową, bo do siatki trafiła Dominika Krawczyńska. „Domka” dała też Sukcesowi gola na wagę punktu, wykorzystując rzut karny, podyktowany za faul na Joannie Gabor. Warto dodać, że wcześniej szansę na bramkę z „jedenastki” (ręka Krawczyńskiej) miały rywalki, lecz na linii bramkowej świetnie spisała się Karolina Głowacz.

KS Oława - Sukces Gmina Oleśnica 2:2 (2:0)

Sukces: Głowacz - Strójwąs, Słotnicka, Barzycka, Sus, Mateusiak, Nawrot (76.Polak), Krawczyńska, Mularczyk, Paluch (80. Patyk), Gabor.