Brzeg dał lekcję futbolu trampkarzom Akademii

Akademia Piłkarska Oleśnica
Reprezentacja U-15 Akademii Piłkarskiej Oleśnica ma za sobą kolejny mecz kontrolny przed zbliżającymi się rozgrywkami II Wojewódzkiej Ligi Trampkarzy.

Podopieczni trenera Tomasza Jaszczyszaka udali się do Brzegu, gdzie zmierzyli się z miejscową Stalą. Górą w tym spotkaniu byli gospodarze, którzy zwyciężyli 6:2. Bramki dla Akademii Piłkarskiej Oleśnica zdobyli Łuczek i Fryzowski.

Warto dodać, że zespół Stali Brzeg w minionym sezonie brał udział w barażach o Centralną Ligę Juniorów U-15.

- Dwie połowy i dwa oblicza zespołu. Po totalnej dominacji w pierwszej połowie, na początku drugiej, po zmianach, tracimy 6 bramek. Zespół pokazał się z dobrej strony. Cieszę się, ze okazje do gry na wojewódzkim poziomie dostali zmiennicy - relacjonuje trener zespołu Tomasz Jaszczyszak.

APO: Grądys, Bugaj, M. Gretka, P. Gretka, Moczulski, Fornal, Wdowski, Fryzowski, Rzepka, Gardzielewicz, Perlik, Latosi, Łuczek, Kowal, Markowski, Zagórski, Tęcza, Putowski.