Kolejna porażka Dębu

Bartłomiej Kowalczyk
Wydawało się, że podopieczni Rafała Skafarka, po ubiegłotygodniowym zwycięstwie nad Pumą Pietrzykowice, złapią wiatr w żagle. Niestety, te prognozy okazały się zgubne, a zweryfikował je w Sadkowie miejscowy Orzeł.

W 25. minucie meczu to gospodarze wyszli na prowadzenie. Pięć minut później, błyskotliwy Tomasz Karga strzałem z 12 metrów lewą nogą doprowadził do wyrównania. W 35. niespodziewanie dobroszycka jedenastka zdobyła gola na 2:1. Jej autorem był Jonasz Żarnicki. Korzystnego wyniku nie udało się jednak utrzymać do końca pierwszej połowy, bo tuż przed przerwą miejscowym udało się wyrównać.
Po zmianie stron grali już tylko piłkarze Orła. W zaledwie 10 minut gospodarze strzelili dwie bramki, a na domiar złego czerwoną kartką ukarany został - za dwie żółte - Paweł Majchrzyk. Miejscowi poszli za ciosem i dobili Dąb na dziesięć minut przed końcem meczu strzelając bramki na 5 i 6 do 2.
W następnej kolejce Dąb zmierzy się u siebie z Sokołem Marcinkowice.